Anxhela Martini përvjetor ëndrrash në Maldive me bisnesmenin Dragos Savulescu

d

Modelja me origjinë shqiptare Anxhela Martini festoi ditëlindjen në Maldive.

E ku më mirë se në Maldive se për të festuar një përvjetor. Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet me në formë se kurrë duke shijuar diellin e plazheve të Maldives.

Ndërkohë vetëm pak ditë më parë ajo ka konfirmuar lidhjen e saj të dashurisë me bisnesmenit Dragos Savulescu. Duket se për Anxhelën kjo është vërtet një periudhë e mirë.

martini_1464003598-8593816

Pas publikimit të emrit të të dashurit të saj milioner, duket se Anxhela Martini nuk nguron më të ekspozojë veten së bashku me të.

an_1463656505-1392694

Foton më të fundit ajo e ka publikuar në Instagram, ku shfaqen gjatë festivalit të filmit në Kanë. I dashuri i Anxhelas është djali në krah te saj me xhaketë të badhë, bluzë të zezë dhe pantallonat të zeza.

vvv_1463656493-3084284
Sikurse bëhet e ditur, i dashuri i saj është Dragos Savulescu, producent filmash, i cili hyri në këtë industri në vitin 2013. Ai ka lindur dhe është rritur në Bukuresht të Rumanisë, ndërsa së fundmi jeton në Los Angeles, ku dhe është njohur me modelen Martini, e cila prej një viti është rezidente në këtë shtet.

512472_dragos_savulescu_16010900

dragos-savulescu
Dragos Savulescu, deri në 2012 ka qenë president i klubit të futbollit Dinamo, një prej skuadrave më të suksesshme në Europën Lindore.

 

1-62

2-27

3-13

Angela Martini e lindur më 23 maj 1986 është një modele shqiptare. Ajo fitoi Miss Universe Albania në vitin 2010.
Martini ka lindur në Shkodër, Shqipëri. Në moshën 10 vjeçare ajo u zhvendos me familjen e saj në Zvicër, dhe tani jeton në Shtetet e Bashkuara.

198277_10152786570415215_1174743985_n

 

angela-1

 

angela3

Angela-Martini

angla

anxhela-martini

anxhela-martini-n-euml-lidhje-me-nj-euml-biznesmen-turk_hd

Sweet-Angela-Martini-Face-Closeup

539EE5D89F8D0D905B0F48254C1D9E4D

64887932aded6ab7c18ec065fd61041a

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤