Andonia Dobi, Bukuroshja që do të jetë në krah të Arian Çanit çdo të premte mbrëma

antonia-296x300

Është vetëm 19 vjeçe nga Gjirokastra. Vajza me sy bojëqielli prej kësaj të premteje zëvendëson “Sofinë” në “Zonë e Lirë” të Arian Çanit.Në rrjetet sociale mëson se Andonia studion në vitin e parë për Biokimi dhe ka pasion modelingun.

andonia-6

andonia-7

andonia-8

andonia-dobi

andonia-dobi-5

antoni-2

antonia-1

antonia-2

Por te “Zonë e Lirë” edhe ajo do të quhet thjesht… “Sofi”.

Si çdo të premte, “Zonë e lirë” ka filluar me batutat dhe të ftuarit e Arjan Çanit. Diçka i mungonte emisionit mbrëmjen e djeshme, Sofia e famshme e Çanit.

sofia-ariancani-560x355-0_1461402170-8737506

Thuhet se kur Çani pyet Bleonën në qoftë se kishte fjetur me të gjithë ata që ka punuar, Bleona i ka drejtuar të njëjtën pyetje, në qoftë se ai kishte fjetur me Sofinë.
Si gjithmonë ai ka reaguar plot humor kundrejt kësaj pyetjeje dhe ka bërë një batutë për këtë.
Por duket se batuta e Çanit nuk është pritur mirë dhe ka nxehur të fejuarin e Sophies. Burime për Blitz.al, pohojnë që ka pasur edhe debate. Batuta e Arjan Çanit i kushtoi asaj vendin e punës, sepse i fejuari i saj nuk e ka lejuar që ajo të shkojë më në emision.

85

12814567_1074321775943700_5027311382886188803_n

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤