Anastasia Kvitko edhe njëherë dëshmoi që s’ka konkurrencë

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko kohën e fundit është ndër modelet më të popullarizuara në botë.

 

Anastasia Kvitko 1

Picture 1 of 4

Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga çdo veprim që bën.

Format e saj bombastike kanë bërë që ajo të ‘thyej’ rrjetet sociale me ndjekës, vetëm në Instagram ajo ka kaluar shifrën prej 6 milionë ndjekës.

Imazhet e fundit të Ansatasias tregojnë që ‘epoka’ e Kimit ka përfunduar dhe se rusja ka vendin e parë tani për linja trupore.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤