Amal dhe George Clooney bëhen prindër për herë të parë, vijnë në jetë binjakët

Amal dhe George Clooney behen prindër për herë të parë. Bashkëshortja e aktorit të njohur ka sjellë në jetë ditën e sotme binjakët, të cilët janë pagëzuar me emrat Ella dhe Alexander Clooney.

Clooney 1

Picture 1 of 8

Ҫifti, i cili ditët e fundit kishin anuluar ҫdo aktivitet artistik për të pritur në jetë fëmiët e tyre të parë, janë shumë të lumtur.

Siҫ mësohet nga mediat ndërkombëtare, Amal gëzon shëndet të mirë së bashku me të sapoardhurit në jetë, vajzë edhe djalë.

Lajmi është bërë i ditur nga prestigjiozja People.

“Aktori 56-vjeҫar George dhe 39-vjeҫarja Amal, bashkë me familjarët e tyre janë të gjithë shumë të lumtur”,- thotë një burim për revistën People.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤