Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…

View Gallery
12 Photos
Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda Abazi 1

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda Abazi 2

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda Abazi 3

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda Abazi 4

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda Tolgahan

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
almeda_abazi

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda Abazi

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda 1

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
almeda-abazi-e-tolgahan-sayisman

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
almeda

almeda abazi
Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
almeda abazi

Almeda Abazi zbulon barkun, tregon për pritjen e ëmbël…
Almeda-Abazi-siyasetinnabzi_008

Almeda Abazi zbuloi pak kohë më parë lajmin e bukur të pritjes së ëmbël. Ajo pranoi se është shtatzënë dhe na tregoi se shumë shpejt do të sjellë në jetë një djalë.

Almeda Abazi, pas tre muajsh do të bëhet nënë për të parën herë, dhe momente të ndryshme nga pritja e saj e ëmbël këto gjashtë muaj ka ndarë edhe me ndjekësit e shumtë virtual, përmes fotove apo videove të ndryshme. Këtë herë, bukuroshja shqiptare ka vendosur të tregojë më shumë duke na zbuluar barkun e rrumbullakosur.

Në fotot e fundit të postuara në profilin e saj në Instagram, Almeda, shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ndërsa shkruan në të: “Gjashtë muaj, dashuri”! Një nga ndjesitë më të bukura në botë, që duket se i kanë shtuar edhe më shumë ish-Missit shqiptar.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤