Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman shpallin datën e martesës.

almeda abazi

Pas fejesës zyrtare të pak javëve më parë, çifti i famshëm janë gati për martesë. Almeda Abazi dhe aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman, e kanë shpallur datën. Në 25-vjetorin e lindjes, më 13 shkurt, Almeda do të veshë edhe fustanin e nusërisë

. Lajmi është publikuar nga mediat turke. En Magazin shkruan se kjo ditëlindje, me siguri do të jetë më e bukura për aktoren shqiptare, e cila do të festojë 25-vjetorin me fustanin e nusërisë.

Pak ditë më parë, Almeda dhe Tolga kanë shijuar pushimet dimërore. Në disa postime në profilin e saj në Instagram, Almeda ka publikuar edhe foto dhe video duke shijuar borën.

❄️☃️❄️☃️❄️

A video posted by Almeda Abazi (@almeda92) on

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤