Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!

View Gallery
5 Photos
Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!
Alketa 1

Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!
Alketa Vejsiu

Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!
Alketa-Vejsiu-1

Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!
Alketa Vejsiu 1

Alketa zbulon kush e shoqëron në “aventurën afrikane”!
Alketa Vejsiu

Prej ditësh moderatorja Alketa Vejsiu ndodhet në Afrikë.

Herë pas here ajo ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video ku ka treguar si bukuritë e vendit, por edhe problemet e një vendi mjaft të varfër.

Megjithatë Vejsiu nuk është vetëm në këtë aventurë.

Ajo ka treguar përmes një foto në rrjete sociale se sëbashku me të është vajza e Timo Fllokës dhe Vera Grabockës, Linda.

“Jam shumë e lumtur që e përjetova Afrikën magjike me Lindën time të dashur”,-përfundon moderatorja në rrjete sociale.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤