Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..

View Gallery
5 Photos
Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..
Alketa Vejsiu 1

Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..
Alketa Vejsiu 2

Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..
Alketa Vejsiu

Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..
Alketa-Vejsiu-1

Alketa Vejsiu shfaqet ndryshe, përcjell foto joshëse..
Alketa

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim të kuruar deri në perfeksion, klasike, e bukur natyrisht…

Kohët e fundit moderatorja e njohur Alketa Vejsiu ka preferuar të dalë paksa nga rutina e publikimeve të saj.

Pasi ndau në rrjetet sociale disa foto shumë sexy ku shfaqej nga shtrati i saj, këtë herë Alketa duket edhe më tunduese.

Ajo ka pozuar nga brenda një vaske, por jo si pozat e zakonshme e zhveshur dhe në ujë.

Sensuale dhe veshur me të zesa, Alketa duket në kulmin e suksesit të saj.

Moderatorjae e ‘Në kurthin e Piter Pan’ e ka shijuar këtë periudhë ndryshimesh dhe shkëlqimi.

Alketa u pa gjithashtu të ndryshonte dhe modelin e flokëve në një nga tendencat më të fundit.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤