Alketa Vejsiu poston foton e vajzës dhe i dedikon fjalë të ndjera: Kaq shumë e desha…

Alketa Vejsiu ka publikuar një foto të së bijës, Nikol, duke i uruar ditën e emrit.

2-1

Picture 1 of 2

Edhe pse sërish është kujdesuar që të mos i zbulojë imazhin, nuk ka mundur t’i mbajë fjalët e zemrës për vajzën e saj.

“Kaq shume e desha keshtu sic eshte…Zoti na ka shperblyer! Eshte e bukur Niki se ka zemren dhe mendjen te bukur! Edhe syte, edhe buzeqeshjen; eshte zemra jone.

Happy Saint Nicolas Tartaruga Bella! #buononomastico. Per te gjitha Nicol-at dhe Nicolas-et tuaj, sa me shume dashuri dhe dhurata.

Engjejt te kendojne per femijet tuaj dhe Zotin ta kene mbi çatine e shtepise gjithmone”, ka hskruar ajo.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤