Albatriti dhe Egzona tejet elegant në imazhin e fundit

Këngëtari Albatrit Muçiqi dhe bashkëshortja e tij, Egzona, janë çift shumë i dashur për publikun.

Ata marrin vëmendjen në çdo paraqitje publike, e kështu ndodhi edhe herën e fundit.

Mbrëmë dyshja ishin të ftuar në një aheng ku janë shfaqur shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

Egzona e veshur me një fustan të zi të gjatë dhe me flokë kaçurrele, shkëlqente përkrah Albatritit i cili ishte veshur me kostum të zi.

Kujtjomë që nga martesa e tyre, çifti kanë një vajzë që e kanë pagëzuar me emrin Amelia.

Urime te trashegoheni 💕 Zana&Kujta

A post shared by Albatrit❣Amelia👼🏼 (@egzona.muqiqi) on

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤