Albana Osmani: “Derisa të më marrë burri me ta do të rri çdo ditë”

13639927_10209617623427989_1595580167_o

Moderatorja Albana Osmani, që së fundmi është përfshirë në emisionet sportive mbi Kampionatin Europian të Futbollit, të cilat janë transmetuar në Top Channel, duket se pavarësisht angazhimeve nuk ndahet kurrë nga familja. Albana është një prej vajzave të showbizz-it shqiptar që poston vazhdimisht në llogaritë e saj në rrjete sociale fotografi dhe video nga çastet që ndan me familjarët e saj. Për Albana Osmanin, ata nuk janë vetëm familje, por edhe miqtë e saj më të mirë.

Vetëm para disa minutash ajo ka shpërndarë në Snapchat një “selfie” me prindërit, duke shkruar me doza humori: “Derisa të më marrë burri me ta do rri çdo ditë”. Moderatoja duket se rri me qejf në shoqërinë e prindërve të saj, që duhet thënë se janë një çift mjaft simpatik.

Nuk kemi ç’të themi gjë tjetër veçse t’i urojmë Albanës të jetë gjithnjë kaq e lumtur pranë familjes së saj të bukur!

Burimi: blitz.al

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤