Aktorja turke bie viktimë e hajdutëve…!

Aktorja turke, Cansu Dere e njohur për shqiptarët me rolin e Zejnep në serialin ‘Nënë’, ose si Ejshani në telenovelën e famshme “Ezeli” , ditën e sotme ka kaluar një situatë shumë të vështirë.

Sipas ‘Haber Turk’ asaj i janë vjedhur bizhuteri që kapin vlerat e 100 mijë eurove.

Hajdutët kanë vëzhguar lëvizjet e saj dhe kur ajo është larguar nga shtëpia kanë hyrë brenda dhe kanë marrë të gjithë sendet me vlerë, raporton revistawho.

Bëhet e ditur se aktorja nuk ka pasur kasafortë dhe kjo gjë e ka lehtësuar punën për personat në fjalë. Sapo është kthyer në shtëpi Cansu ka lajmëruar policinë.

Tashmë pritet të bëhet identifikimi i personave që kanë bastisur shtëpinë dhe rimarrja e sendeve të vjedhura.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤