Aktorja indiane si një princeshë në premierën e Okja

Aktorja indiane Aishwarya Rai ka mahnitur të pranishmit sot në Festivalin e Filmit në Kanë.

Aishwarya Rai 1

Picture 1 of 6

Bukuroshja me këtë fustan të Michael Cinco është shfaqur rrezatuese në premirën e filmit Okja.

43 vjeçarja, është dukur si një princeshë me flokët e saj të drejtë dhe fustanin ngjyrë akulli.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤