Aktori i njohur turk flet pas plagosjes së rëndë gjatë xhirimit të film

Aktori turk Burak Ozivit ka pësuar një lëndim të rëndë gjatë xhirimeve të filmit më të ri “Can Feda”.

Burak Ozivit 1

Picture 1 of 2

Dhe vetëm pasi u dërgua me urgjencë në spital, u kuptua se ka këputur ligamentet e këmbës së majtë.

Ndërsa tani ai ka publikuar në foto në Instastory, ku shihet se është mirë dhe ka bërë edhe një shkrim.

“Mos u brengosni për mua, unë jam mirë. Pas disa minutash unë do t’i shoh mesazhet e juaja, për të cilat jam shumë falënderues. Ju dua të gjithëve”, është shkrimi i tij përbri fotografisë.

Buraku nuk ka treguar se kur do t’u kthehet xhirimeve të filmit, por tani duhet të shërohet.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤