Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, foto nga vendi i ngjarjes

View Gallery
4 Photos
Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, foto nga vendi i ngjarjes
George Clooney 1

Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, foto nga vendi i ngjarjes
makina 1

Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, foto nga vendi i ngjarjes
George Clooney 2

Aksidentohet në Itali aktori George Clooney, foto nga vendi i ngjarjes
George Clooney

Aktori i njohur, George Clooney u dërgua në spital pasi u përplas me motoçikletë në Sardenjë.
Aktori po shkonte në një shesh-xhirimi kur u përplas me një makinë Mercedes të martën në mëngjes.

Au u gjet i plagosur buzë rugës.

Ai u shoqërua për në spital me shpejtësi, pasi thuhet se kishte plagë në këmbë dhe krahë.

E shoqja 40-vjeçare, Amal nxitoi që të ishte pranë tij në spital.

Plagët nuk ishin të rënda dhe aktori thuhet se bëri disa ekzaminime.

Një foto nga vendi i ngjarjes tregon dritaren e përparme të makinës të thyer nga përplasja me aktorin.

Thuhet se makina e shkaktoi aksidentin pasi ndërroi drejtim papritur.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤