ShowBizz

Ajola Xoxa publikon foton, shtatzënë por në punë gjer në 3 të mëngjesit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:25 - 27/09/18 |
mapo.al

Ajola Xoxa e ka shfaqur pasionin e saj si regjisore në disa videoklipe shqiptare.


Me reperin Noizy ka bashkëpunuar dy herë dhe së fundmi ka realizuar klipin “Parku i lojrave” në bashkëpunim me reperin italian Ghali. Për gjithçka është kujdesur Xoxa, madje deri në orën 3 të mëngjesit dhe këtë e ka bërë të ditur me anë të rrjeteve sociale.


Ajola ka publikuar disa foto nga xhirimet në Instagram. “3 e mëngjesit… Korrik 2018, pas përfundimit të xhirimeve për ‘Parku i Lojërave’”,-ka shkruar ajo. Kujtojmë që bashkëshotja e kryebashkiakut Veliaj është në muajin e fundit të pritjes së ëmbël por kjo gjë nuk e ka ndaluar të punojë.


 Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas