ShowBizz

Ajola 12 orë në diell, Erion Veliaj i merakosur për çunin e tij
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:39 - 11/06/18 |
mapo.al

Ajola Xoxa është regjisorja e projektit muzikor ‘Drejt Suksesit’ të kënduar nga Alban Skënderaj dhe Noizy.Me anë të një postimi  bashkëshortja e kryebashkiakut Veliaj ka falënderuar djemtë për bashkëpunimin si dhe ka treguar detaje nga prapaskenat e klipit.


Ndër të tjera Ajola zbuloi se iu desh të qëndronte 12 orë në diell për të realizuar projektin edhe pse është shtatzënë.Në këtë postim nuk ka munguar as komenti i bashkëshortit të saj.


“Dream Team. Mos ma mbani çunin shumë ne diell ore”- ka shkruar Veliaj i merakosur për bebin që  janë në pritje. /Gazeta Express/ 


 

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas