Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë

View Gallery
8 Photos
Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
aferdita 1

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
aferdita

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
aferdita-dreshaj

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
miss-universe-2011-kosovo-aferdita-dreshaj

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
aferdita

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
AferditaDreshaj5

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
aferdita_dreshaj

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë
aferdita_dresha

Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj po përjeton ditë të lumtura në jetën e saj. Ajo mori propozimin e ëndrrave për martesë në Pragë, nga partneri i saj Jakub.

Më 29 qershor çifti do të finalizojë në martesë lidhjen e tyre disavjeçare.

Dasma do të realizohet në Miami, dhe me siguri do të jetë një ceremoni moderne. Teksa dasma po afrohet, Afërdita po bën përgatitjet për ditën e madhe.

Përmes një fotoje në Instastory, Afërdita na ka treguar se ka filluar provat për fustanin e nusërisë.

Zgjedhja e fustanit është një dilemë e madhe për nusen, prandaj Afërdita me siguri do të provojë shumë të tillë…për të arritur tek ai përfundimitari që do të veshë në ceremoninë e 29 qershorit.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤