ShowBizz

Afërdita Dreshaj përgatitet për dasmë… zgjedh fustanin e nusërisë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:54 - 28/05/18 |
mapo.al

Këngëtarja dhe modelja e njohur Afërdita Dreshaj po përjeton ditë të lumtura në jetën e saj. Ajo mori propozimin e ëndrrave për martesë në Pragë, nga partneri i saj Jakub.


Më 29 qershor çifti do të finalizojë në martesë lidhjen e tyre disavjeçare.


Dasma do të realizohet në Miami, dhe me siguri do të jetë një ceremoni moderne. Teksa dasma po afrohet, Afërdita po bën përgatitjet për ditën e madhe.


Përmes një fotoje në Instastory, Afërdita na ka treguar se ka filluar provat për fustanin e nusërisë.


Zgjedhja e fustanit është një dilemë e madhe për nusen, prandaj Afërdita me siguri do të provojë shumë të tillë…për të arritur tek ai përfundimitari që do të veshë në ceremoninë e 29 qershorit.

Image

 


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas