Afërdita Dreshaj ndan datën e dasmës dhe zgjedh një vend fantastik

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj e ka ndarë tashmë datën e dasmës.

Bukuroshja do të martohet këtë verë.

Data e ndarë nga ajo dhe i fejuari çek Jakub Kindl për të kurorëzuar dashurinë, është 29 qershori.

Dasma do të mbahet në Miami Beach – Florida, një nga shtetet më të bukura në SHBA, shkruan revista Who.com

Afërdita ka ftuar në dasmë edhe miqtë e saj më të afërt nga Shqipëria.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤