Adriana Lima ‘ndez’ New York-un

Modelja dhe aktorja e njohur braziliane, Adriana Lima ka ‘ngritur temperaturat’ në New York, gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

Adriana Lima 1

Picture 1 of 15

36 vjeçarja, ka parakaluar bashkë me 3 modele të tjera, ku kanë përfaqësuar kompaninë e modës Victoria’s Secret.

Adriana Lima u bë e famshme për disa histori dashurie me futbollistë të njohur, ndërsa pati edhe një martesë me basketbollistin serb të NBA, Marko Jariç.

Modelet e kompanisë së famshme të modës, janë duke marrë pjesë në një tur, që filloi javën e kaluar në kontinentin e Azisë.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤