A e din Liverpuli se tifozen më të bukur e ka në Shqipëri?

View Gallery
4 Photos
A e din Liverpuli se tifozen më të bukur e ka në Shqipëri?
Eni 1

A e din Liverpuli se tifozen më të bukur e ka në Shqipëri?
Eni 2

A e din Liverpuli se tifozen më të bukur e ka në Shqipëri?
Eni 3

A e din Liverpuli se tifozen më të bukur e ka në Shqipëri?
Eni 4

Sonte në mbrëmje do të luhet finalja e madhe e Ligës së Kampionëve, teksa Liverpuli do të tentojë që të gjunjëzojë Realin.

Skuadra angleze është në kërkim të Championsit të 6-të në historinë e saj, por nuk do të jetë aspak e thjeshtë.

Një nga tifozet më seksi që do ta ndjekë me ankth ekipin e Jurgen Klop, është edhe këngëtarja seksi shqiptare, Eni Koçi.

Bukuroshja me origjinë nga Shkodra vazhdon studimet e larta në Londër, dhe është një ndjekëse e rregullt e Liverpulit.

Nuk e dimë ende nëse këngëtarja bionde do të presë një biletë për t’i ndjekur në stadium, por një gjë është e sigurt që ndryshe nga shumë vajza të tjera, ajo do të bëjë tifo për Salah dhe jo për Ronaldon.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤