A do të jenë pjesë e dasmës së Paris Hilton, Kim dhe Kanye West?

Kim Kardashian dhe Kanye west janë kapur nga TMZ teksa po dilnin nga një restorant në West Hollywood, California.

Çifti ishin prezent në ditëlindjen e Allison Statter, atë mbrëmje.

Teksa po dilnin jashtë, Kim dhe Kanye u pyetën nëse do të merrnin pjesë ne martesën e Paris Hilton me Chris Zylka. Paris më herët ka thënë se do ta ftonte çiftin.

“Ne do të dëshironim të ishim pjesë e dasmës”, u përgjigj Kim.

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤