Jam 100% natyrale!

Duke qenë se kohët e fundit personazhet publike shqiptare janë vënë në “shënjestër” për sa u përket ndërhyrjeve kirurgjikale për të përmirësuar format trupore apo tipare të fytyrës, këtyre të fundit u duhet shpeshherë të konfirmojnë apo hedhin poshtë këto fjalë. Pikërisht këtë gjë ka vendosur të bëjë sot modelja dhe blogerja Armina Mevlani në një postim në llogarinë e saj në Instagram vetëm pak minuta më parë.

“Për të gjithë ata që më pyesin dhe më shkruajnë mesazhe, unë jam 100% natyrale dhe nuk kam botoks. Kurrë nuk do të vendosja botoks! E vetmja gjë që bëj me fytyrën time janë trajtimet me kremra dhe masazhe”, – ka shkruar ajo duke hedhur poshtë kështu të gjitha dyshimet e njerëzve.

Duhet theksuar se Armina Mevlani është ftuar disa herë si imazh edhe në kompanitë e huaja dhe tiparet e saj të fytyrës dhe linjat e trupit pëlqehen. Thënë këtë, natyraliteti është një vlerë e shtuar te modelja.

armina-7

GEL3146-1

Burimi: http://blitz.al/showblitz/rreth-e-rrotull/blogerja-e-njohur-hedh-poshte-zerat-jam-100-natyrale/

loading...
No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤