mbyllet per 20 sekonda ose kliko X
mbyllet per 20 sekonda ose kliko X

Maks Velo: Kur pikturoja nudo në vitin 1963

Për Velon, që e ka lëvruar si në pikturë ashtu edhe në skulpturë, nudoja është shikimi, adhurimi, analizimi, meditimi mbi trupin femëror. Është ten…

Horoskopi ditor, e diel 24 shtator 2017

Dashi Dite mjaft e bukur dhe sensuale kjo e sotmja për te dashuruarit. Pasioni do rindizet dhe do i harroni te gjitha mosmarrëveshjet qe …

logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤